Nedir Bu TakasFest?
23/11/2017

TakasFest ismini gördüğünüzde muhakkak herkesin kafasında bir şeyler oluşmuştur.
 
Sistemimiz kullanmadıklarınızı değerlendirebilmeniz için özenle hazırlanmış ve güvenilirliği esas alarak yola çıkmıştır. Nasıl mı?
 
Örneğin; evde köşeye atılmış bir cep telefonu, kilo alıp vermekten dolayı giyemedikleriniz, hatırı sayılır ücretler ödeyerek aldığınız oyun konsolları ve oyunlarınız, çocuklarınızın bebeklik dönemlerinde kullandığı bodrumlarda duran oyuncakları, mama sandalyeleri, evinizde eşlerinizin annelerinizin koyacak yer bulamıyorum diye isyan ettikleri ama sizin atmaya kıyamadığınız eşyalarınız mutlaka mevcuttur.  :)
 
İşte TakasFest bu ürünlerinizi değerlendirmeniz amacıyla kurulmuştur. Bunlar sadece bu geniş yelpazenin bir kısmıdır. Sizin ihtiyacınız olmayan belki de başkasının tam aradığıdır. TakasFest'te bu ürünlerinizi ihtiyacınız olan başka ürünlerle takas edebilir hatta doğrudan satışa sunabilirsiniz.
 
Sistemimize üye olduktan sonra ürün ekle kısmından ürünlerinizi yükleyerek bu harika sisteme sizler de dahil olmuş olacaksınız. Sonrasında sistemde sizin gibi ürünlerini yüklemiş üyelerimize takas teklifi gönderebilir ve para harcamadan alışverişin keyfini çıkartmaya sizler de başlayabilirsiniz.. :)